Після гостей – у в'язницю: на Рівненщині була різанина (ФОТО)

Заступившись за племінника, чоловік ледве не вбив зятя

Подія сталася учора, 21 грудня, близько 23 години у селі Вельбівно Острозького району.

Слідчо-оперативна група встановила, що у гості до 49-річного жителя села Вельбівно прийшли 28-річний зять та племінник – 34-річний житель Нетішина.

Близько 23 години під час застілля між двома гостями виник конфлікт, у ході якого 28-річний чоловік вдарив кулаком в обличчя нетішинця.

 

Господар будинку вирішив заступитися за родича і ножем вдарив зятя в область шиї.

28-річний чоловік живе неподалік разом із дружиною і тещею. Саме вона, побачивши закривавленого зятя, викликала «швидку».

Чоловіка доставили до Острозької центральної районної лікарні із попереднім діагнозом: проникаюче ножове поранення надключичної ділянки зліва з пошкодженням трахеї, правобічний пневмоторакс.

Зі слів медиків, його стан тяжкий.

49-річного нападника, жителя Вельбівного, поліцейські затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Сьогодні зловмиснику повідомлять про підозру у вчиненні замаху на вбивство. Слідчі готуватимуть клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою

Обидва чоловіки притягалися до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів.

Санкція статті передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень