Після ДТП на Рівненщині перекрили частину траси (ФОТО)

Поліцейські організували об’їзд

Смертельна ДТП за участю двох вантажівок сталася учора близько 22:00 на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин поблизу села Масевичі Рокитнівського району.

50-річний водій автомобіля «DAF» з напівпричепом, рухаючись у напрямку Києва, з невідомих поки причин виїхав на смугу зустрічну руху, де в’їхав в авто з напівпричепом «Volvo», яким керував 58-річний житель Київщини.

Від удару автомобіль «DAF» злетів у кювет, його водій  - житель селища Краковець Львівської області - від отриманих травм загинув на місці події.

Керманич іншої вантажівки, який був тверезим, не постраждав.

Між тим, цю ділянку дороги перекрили через надто густий туман і смог. Крім того, нині там перевантажують товар і розчищатимуть автодорогу від розкиданої внаслідок ДТП продукції – кукурудзяних паличок.

Поліцейські організували об’їзд через селище Рокитне і регулюють дорожній рух.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого у поліції розпочали досудове розслідування.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень