Після аварії на Рівненщині пасажирка - у травматології (ФОТО)

Аварія сталася вчора

На Рівненщині сталася ДТП, у якій  травмувалося двоє осіб.

У селі Берестя Дубровицького району вчора не розминулися легковий автомобіль і позашляховик, каже прес-офіцер Нацполіції області Любов Белаш:

На вулиці Миру зіткнулися автомобіль «Skoda Octavia» під керуванням 53-річного дубровиччанина та «Mitsubishi Pajero», водій якого 44-річний місцевий житель рухався попереду в попутному напрямку. Унаслідок ДТП до лікарні доставили водія та пасажирку позашляховика.  

Чоловіка після надання медичної допомоги відпустили, а жінку зі струсом головного мозку, забійно-рваними ранами, саднами обличчя та забоєм стегнового суглобу госпіталізували у травматологічне відділення.

Обоє водіїв за результатами освідування були тверезі.

Нині всі обставини ДТП встановлюють правоохоронці. За цим фактом слідчі розпочали досудове розслідування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Теги: ДТП
Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень