Пішла ціла епоха: Ford остаточно зупинив виробництво легендарної автівки

Вона дуже популярна в Україні

Компанія Ford більше не випускає модель Focus — одну з найвідоміших і найпопулярніших машин бренду, зокрема й серед українців. Про це повідомляє Autocar.

У соцмережах працівники Ford підтвердили, що останній Ford Focus зійшов з конвеєра 15 листопада.

Ще у 2022 році компанія оголосила, що зніме Focus з виробництва. Причина — перехід на електромобілі. У Європі Ford хоче швидше перейти на електричні моделі, тому відмовляється від традиційних бензинових авто.

Замість Focus компанія просуває електричні кросовери Explorer і Capri, створені на платформі Volkswagen.

Припинення випуску Focus, а також моделі Fiesta, виробництво якої закінчили у 2023 році, сильно вплинуло на позиції Ford у Європі. Це були дві їхні наймасовіші та найпопулярніші моделі.

Через це продажі впали: за даними ACEA, Ford опустився з 2-го місця серед брендів у Європі у 2015 році на 12-те минулого року, втративши майже половину ринку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень