Пірати захопили в полон шістьох українців в Африці

Нині про їхню долю нічого не відомо

У Гвінейській затоці біля берегів Нігерії пірати захопили судно з українцями на борту. Про це повідомляють видання Seafarers Journal і Robban Assafina.

Судно для перевезення генеральних вантажів STEVIA зазнало нападу піратів в Гвінейській затоці на північний захід від Порт-Харкорта, Нігерія. Пірати викрали 8 членів екіпажу, - йдеться у тексті.

Судно зареєстрували у Судані, воно прямувало до інших африканських країн.

Шестеро із восьми заручників – українські громадяни.

До редакції морського порталу Seafarers Journal написала донька одного із захоплених моряків. За її інформацією, на судні STEVIA батько працює старшим помічником капітана і він точно серед заручників, але сторона судновласника і агента ніякої інформації про подію не дає.

Підтвердження того, що тато потрапив в полон, вона отримала від одного з моряків, які перебували на борту. Вона уточнила, що з 8 заручників - 6 українців (капітан, старший помічник, 2-й помічник капітана, стармех, електромеханік і вайпер).

На судні залишилося 7 членів екіпажу, - повідомляється на сайті.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень