Підводний душ-масаж, вихрові ванни: як реабілітують АТОвців на Рівненщині (ФОТО)

В єдиному в Україні Центрі реабілітації наслідків нейротравм

Заклад, який запрацював два місяці тому, вже прийняв 25 пацієнтів, інформує Рівненська ОДА.

За словами керівника Рівненського обласного госпіталю Андрія Бурачика, нині тут оздоровлюються хлопці не лише з Рівненської, а й з Київської, Івано-Франківської, Луганської, Дніпропетровської, Чернігівської, Черкаської, Полтавської, Тернопільської та Донецької областей.

З ними працює висококваліфікований медперсонал. Пацієнтам роблять новітні фізіопроцедури, масаж. Також займаються лікувальною фізкультурою. Допомагають бійцям психологи та реабілітологи. Для цього використовують найсучасніше фізіотерапевтичне та реабілітаційне обладнання та багатофункціональні процедурні кабінети.

Серед процедур – підводний душ-масаж, вихрові ванни, вакуум-масаж, магнітолазерна терапія. Відновити здоров’я допомагають лікувальні грязі, озокерит та вулканічний пил, а також пресотерапія. Для кожного бійця є своя програма лікування та реабілітації, яка триває від 21 дня до півроку.

Втім, Центр – це не виключно лікарня, а насамперед місце, де хлопці можуть відновити свої сили та набратися позитивних емоцій, каже керівник закладу.

Допомагає реабілітуватися не тільки традиційна медицина, а й арт-терапія. Так, громадські організації організували майстер-класи з живопису для пацієнтів-візочників у Центрі.

А рівненська співачка Христина Соловій вже сьогодні заспіває хлопцям.

Нагадаємо, заклад при обласному госпіталі, що у селищі Клевань, відкривала Уляна Супрун.

Це перше подібне відділення у державному секторі в системі МОЗ. Тут лікують поранених з усієї України. Потужність закладу – 50 ліжок, середня тривалість курсу лікування – 180 днів.

Центр передбачений для учасників АТО з наслідками після важких черепно-мозкових та спинальних травм, які потребують довготривалого лікування та реабілітації.

Лікування та реабілітація у Центрі є безкоштовною.

За направленням слід звертатися до лікарсько-профілактичних закладів за місцем проживання.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень