Підставна компанія перемогла на аукціоні продажу ласого об'єкта у центрі Рівного? Перші факти про торги

Компанії всього 7 діб

Продаж рівненського інституту землеустрою за участі підставної компанії обростає чутками. Нагадаємо, напередодні відбувся аукціон з продажу майнового комплексу, у який входить кілька приміщень у різних районах місті, зокрема, будівля з гаражами у центрі міста на вулиці Симона Петлюри.

Переможець аукціону запропонував за лот 65 млн грн. Про це ми писали тут:

4-поверхове приміщення на Симона Петлюри у Рівному продали за 65 млн грн

Втім, згодом стало відомо, що компанія «ПРОФ-ЗЕМІНВЕСТ» створена минулої п’ятниці і найближчим часом може відмовитися під угоди. Таким чином об’єкт викупить учасник, який пропонував меншу ціну.

Такий варіант можливий, адже закон не забороняє брати участь у торах новим компаніям, повідомив Радіо Трек начальник регіонального фонду Держмайна у Рівненській та Житомирській областях Кирило Бережний.

Переможець має підписати угоду і протягом 20 днів переказати гроші.

Якщо цього не зробить, тоді об’єкт зможе придбати компанія «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДІМ». Вона запропонувала на 10 млн грн. менше.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень