Підприємства Рівненщини стали кращими в Україні

Три підприємства Рівненщини стали переможцями Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014»

Аби нагородити та привітати місцевих бізнесменів із професійним святом на Рівненщину завітав Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Так, нагороди отримали ТзОВ «Агроконцерн» в аграрній галузі, ТзОВ «Костопільський фанерний завод» - у промисловій, а в торгівлі – ТОВ «Самгаз». Оцінювали підприємства не тільки за показниками ефективності роботи, а й за тим, наскільки сумлінно вони сплачують податки.

Також 17 рівненських підприємців відзначили Почесними грамотами Рівненської облдержадміністрації, 10 – грамотами облради і п’ятьох – грамотами фіскальної служби.

Разом з тим, Грігол Катамадзе зазначив, що для того, аби український бізнес розвивався, потрібно змінювати податковий кодекс. Його необхідно зробити простішим, прозорим та зрозумілим. Тож Грігол Катамадзе висловив сподівання, що до кінця року все таки буде реформовано податкову систему. А це в свою чергу повинно зробити бізнес більш відкритим.

Загалом на Рівненщині працює понад п’ять тисяч підприємств, а також 40 тисяч фізичних осіб-підприємців. На виробництві працює дві третини усіх зайнятих в області людей.

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень