Підпалювачів лісів на Рівненщини виявляють з допомогою камер (ВІДЕО)

Їх встановили на різних локаціях

Лісові масиви Рівненщини цілодобово охороняють спеціальні рейдові групи. Патрулі таким чином намагаються виявити та локалізувати лісові пожежі. До слова, за лісами краю ведеться відеонагляд. На різних локаціях встановлено 53 камери відеоспостереження.

- Саме їхня робота дає змогу оперативно виявляти осередки можливих пожеж і не допустити поширення вогню на значні площі.

 

У лісових масивах створено 8 тис. мінералізованих смуг та проведено 15 км доглядів за вже наявними, підготовлена необхідна спецтехніка та обладнання для боротьби з можливими лісовими пожежами.

 

Для оперативної боротьби з можливими пожежами в області облаштовано 249 штучних пожежних водойм, 89 пірсів для забору води протипожежною технікою, — повідомляють у Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

З початку року у лісах Рівненської області зафіксовано 76 лісових пожеж на площі 138,7 га.

Нагадаємо, на території краю діє розпорядження голови обласної державної адміністрації про тимчасову заборону на відвідування лісових масивів у період підвищеного класу пожежної небезпеки за умовами погоди.

Більше на цю тему в матеріалі від «РІВНЕ-1»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень