Підозрюваного у вбивстві Героя Небесної Сотні Сашка Храпаченка відпустили

Замість цілодобового домашнього арешту йому обрали нічний

Печерський суд учора пом’якшив запобіжний захід екс-бійцю підрозділу спецназу «Омега», снайперу Дмитру Хмілю. Про це журналісту Insider повідомив прокурор Ігор Земсков:

- Суддя Смик розглядала клопотання про продовження запобіжного заходу і змінила режим – з цілодобового на нічний домашній арешт. Клопотання подавала прокуратура про продовження запобіжного.

 

Браслет протягом 5 днів ще не забезпечило управління поліції. Мотивує тим, що в них немає в наявності браслетів", - розказав прокурор.

Запобіжний захід діє до 9 серпня. Окрім того, підозрюваний Дмитро Хміль у ході засідання повідомив, що йому необхідно працювати, оскільки його дружина без роботи. Він заявив, що в нього на утриманні малолітня дитина.

Нагадаємо, раніше Дмитра Хміля відпустили під домашній арешт. Снайпер служив у спецназі «Омега» під час Євромайдану. Його підозрюють у вбивстві активіста, театрального режисера Олександра Храпаченко на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року. Наразі ще триває досудове слідство і Хміль перебуває у статусі підозрюваного. У листопаді 2018 адвокат родин Героїв Небесної Сотні Маркіян Галабала розповів Громадському, що підозрюваний у вбивстві Храпаченка снайпер стріляв з будівлі клубу Кабінету міністрів.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Олександр Храпаченко — активіст Євромайдану, театральний режисер-початківець. Був убитий пострілом снайпера на вулиці Інститутській у Києві. Рівнянин Олександр Храпаченко загинув у 26 років на Майдані 20 лютого 2014 року. ​Герой Небесної Сотні. Йому посмертно присвоєно звання Герой України.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень