Підліток готував замах на Папу Римського

На це його надихнули дії терористичного угрупування "Ісламської держави"

Співробітники ФБР заарештували 15-річного підлітка в околицях Філадельфії, який підозрюється в підготовці нападу на Папу Римського Франциска. Про це повідомляє ABC News.

Щоправда, арешт проведли ще минулого місяця, а повідомили пресу тільки зараз. Підліток надихнувся діями терористичного угрупування "Ісламська держава". У ФБР зазначили, що підліток готував напад, в якому брали участь інші люди, вони планували використати вогнепальну зброю і вибухові речовини.

Раніше стало відомо, що спецслужби США запобігли загрозі безпеці Папи Римського в ході його прийдешнього візиту до Америки. У спецслужбах відзначили, що понтифік дуже любить виходити до людей, що тягне за собою серйозну загрозу.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень