«Допоможе природний відбір», - головний санітарний лікар області про людей під собором у Рівному

Парафіяни знехтували правилами безпеки під час карантину

Ми писали про те, що зранку під Свято-Воскресенським собором у Рівному були десятки людей, причому на них не було помітно засобів захисту.  

На таке порушення карантину звернув увагу ректор Рівненської духовної семінарії християн віри євангельськоі Олександр Третяк. Він написав у Фейсбуці до головного санітарного лікаря області Романа Сафонова:

Олександр Третяк 53 хв · Роман Сафонов заяви будуть з цього приводу? Ви контролюєте ситуацію по всій області? Гучні заяви будуть ?

Роман Сафонов відреагував з притаманним йому почуттям гумору:

Роман Сафонов У цьому випадку допоможе лише природний відбір. Достатньо гучно?)

А в наступному коментарі пояснив серйозно:

Роман Сафонов карантин для того, щоб громадяни його дотримувались.

 

Давайте серйозно: обмежувальні заходи порушуються масово. До кожного порушника поліцейського не приставиш - це фізично неможливо. 12 епідеміологів на всю область теж не вистачить.

 

Навіть в авторитарних країнах проблема з тотальним контролем, і в країнах з високим рівнем громадянської свідомості з цим не все гаразд.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень