Під Одесою пройшов сильний град: він згубив сотні рідкісних птахів (ФОТО)

Негода завдала природі шкоди

Близько 300 птахів загинули в Тузловських лиманах Одеської області через потужний град, який пройшов 31 липня. 

Стихія була настільки потужною, що знищила не тільки урожай, але і вбила 300 птахів, з них 11 лелек.

Фото Івана Русєва

В ході стихії було пошкоджено не тільки сільгоспкультури, садово-городні плоди та овочі, загинуло кілька овець, кіз, одна корова, але і представники дикої фауни.

 

11 лелек, 32 кулика чайки, 10 куликів фіфі, три сизоворонки, сотні скворців, понад 50 дрібних горобиних птахів, жовті і білі плиски, очеретяні вівсянки, вусаті синиці.

 

З урахуванням того факту, що загиблих і поранених птахів ловили і з'їдали пернаті і наземні хижаки, можна припустити, що лише на маленькій ділянці заплави річки Хаджидер загинуло не менше 300 птахів,  – повідомив на своїй сторінці в Facebook Іван Русєв.

Двох лелек підібрала місцева жителька. Втім, вижив лише один. Він осліп від ударів градин і у нього трохи порушена координація. Птах дуже довірливий навіть не намагається літати.

Фото Івана Русєва

Їсть з трудом. Ми назвали його Робінзоном і забрали з собою. Зараз Робінзон на реабілітації,   – розповів Іван Русєв.

Фото Івана Русєва

Джерело - РБК-Україна

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень