Під вигуки «Ганьба!» силач Вірастюк склав присягу народного депутата (ВІДЕО)

Його обрали на Івано-Франківщині

На фото Василь Вірастюк. Світлина з відкритих джерел
На фото Василь Вірастюк. Світлина з відкритих джерел

Під час засідання Верховної Ради сьогодні, 15 червня, заслужений майстер спорту Василь Вірастюк склав присягу народного депутата.

Частина нардепів викрикували при цьому «Ганьба», натомість колеги зі «Слуги народу» підтримали новоспеченого нардепа оплесками, повідомляє Українська правда.

Зауважимо, що наприкінці березня у 87-му виборчому округу в Івано-Франківській області відбулися довибори народного депутата.

Переможцем на виборах Василя Вірастюка визнали ще у квітні. Втім, Верховний суд визнав дії ЦВК протиправними та скасував протокол. 

У травні вже новий протокол ЦВК знову визнав Вірастюка переможцем. Однак його конкурент у 87 окрузі Олександр Шевченко знову оскаржив протокол у Верховному суді, повідомляє видання Слово і Діло.

Наприкінці травня Верховний суд частково задовольнив позов Шевченка, зокрема, скасував протокол ЦВК від 19 травня. Але ЦВК подав апеляцію на рішення Верховного суду і виграв її. У червні Велика палата Верховного суду визнала Василя Вірастюка переможцем виборів.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень