Під час повітряної тривоги у м. Рівне хворих виганяють з лікарні? Коментар головного лікаря

З'являються такі повідомлення

У Рівному хворих Центральної міської лікарні під час повітряної тривоги виганяють на вулицю – такі повідомлення з’являються у інфополі.

Зокрема, як розповіла Радіо Трек наша читачка пані Надія, це відбувалося 10 жовтня, під час масованої ракетної атаки росіян на територію України:

- Вчора (10 жовтня – прим. ред.) в тривогу - хворих міської лікарні на вулицю повикатували… Чого не в укриття - не ясно. Інсультників з пораненими солдатами – в самих піжамах на двір вивезли, - йдеться в повідомленні.

Подібні заяви траплялись і в соцмережах. Тому Радіо Трек звернувся за коментарем до головного лікаря Рівненської ЦМЛ, Євгена Кучерука.

За його словами такого бути не могло, а біля лікарні стояли люди, яких виписали, і співробітники лікарні, які самі відмовились йти в сховище. 

- Як це можливо, щоб ми пацієнта вигнали? Як може чи лікар чи завідуючий відділення, чи я це зробити? Це ж не по-людськи. Кого можна було виписати, ми виписали додому. Важких хворих опускали вниз, в нас 50 людей підключені до апаратів.

Сховище під лікарнею може вмістити 500 людей. Ніхто нікого не виганяє. Що ж до подібних повідомлень, що пан Євген вважає, що це можуть бути навіть ворожі провокації:

- Такі чутки розпускають люди, які хочуть наробити більше біди. Ніч не спиш, думаєш, щоб не вибило світло, це якісь провокації. Таке враження, що це спеціально роблять.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень