Під час повітряної тривоги у м. Рівне хворих виганяють з лікарні? Коментар головного лікаря

З'являються такі повідомлення

У Рівному хворих Центральної міської лікарні під час повітряної тривоги виганяють на вулицю – такі повідомлення з’являються у інфополі.

Зокрема, як розповіла Радіо Трек наша читачка пані Надія, це відбувалося 10 жовтня, під час масованої ракетної атаки росіян на територію України:

- Вчора (10 жовтня – прим. ред.) в тривогу - хворих міської лікарні на вулицю повикатували… Чого не в укриття - не ясно. Інсультників з пораненими солдатами – в самих піжамах на двір вивезли, - йдеться в повідомленні.

Подібні заяви траплялись і в соцмережах. Тому Радіо Трек звернувся за коментарем до головного лікаря Рівненської ЦМЛ, Євгена Кучерука.

За його словами такого бути не могло, а біля лікарні стояли люди, яких виписали, і співробітники лікарні, які самі відмовились йти в сховище. 

- Як це можливо, щоб ми пацієнта вигнали? Як може чи лікар чи завідуючий відділення, чи я це зробити? Це ж не по-людськи. Кого можна було виписати, ми виписали додому. Важких хворих опускали вниз, в нас 50 людей підключені до апаратів.

Сховище під лікарнею може вмістити 500 людей. Ніхто нікого не виганяє. Що ж до подібних повідомлень, що пан Євген вважає, що це можуть бути навіть ворожі провокації:

- Такі чутки розпускають люди, які хочуть наробити більше біди. Ніч не спиш, думаєш, щоб не вибило світло, це якісь провокації. Таке враження, що це спеціально роблять.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень