Петрусь вийшов зі спілки ветеранів учасників АТО

Затриманий напередодні у Рівному на отриманні хабара Олександр Петрусь вийшов зі спілки ветеранів учасників АТО.

Каже, щоб запобігти дискредитації цієї організації. Нагадаємо, напередодні Петруся затримали працівники СБУ та прокуратури під час отримання від жителя області неправомірної вигоди у сумі 11500 грн за вплив на прийняття рішення одним із керівників військового комісаріату про відстрочку від мобілізації. Затриманому вже оголошено про підозру у зловживанні впливом

Нагадаємо, Слідчі прокуратури та працівники СБУ викрили чоловіка, який вимагав та одержав 11,5 тисяч гривень за влив на прийняття рішення одним із керівників військового комісаріату про відстрочку від мобілізації.

Як повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик, зараз вирішується питання про оголошення підозри у вчиненні кримінального правопорушення та обрання запобіжного заход. Чи проводитимуться слідчі дії стосовно посадовця військкомату у прокуратурі не повідомили.

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень