Песик три доби провів у річці на Рівненщині, бо не міг самостійно вибратися

Тварина не може самостійно пересуватися

13 червня в обідню пору мешканці Корця на Рівненщині зателефонували на 101 і повідомили, що собака вже три дні перебуває у річці Корчик і не може самостійно вибратися, бо не стає на задні лапи.

Корецькі рятувальники виїхали на місце й дістали собаку з Корчика та перенесли у безпечне місце.

Його зголосився прихистити у себе й доглянути місцевий мешканець, до слова, ветеран пожежної охорони.

У понеділок собаку повезуть до ветеринара, - повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень