Перший блок РАЕС зупинили на плановий ремонт

Він триватиме 45 діб

27 грудня відповідно до узгодженої заявки та графіку ремонтів енергоблоків АЕС України у планово-попереджувальний ремонт виведено енергоблок №1 (ВВЕР-440) РАЕС. Ремонт вважається середнім та розрахований на 45 діб. Наразі тривають роботи за Програмою зупинення.

Під час ремонту виконають середній ремонт реактора, капітальний та поточні ремонти парогенераторів, поточний та середній ремонти турбоагрегатів, капітальний та середній ремонти турбогенераторів, та поточний ремонт компенсатора тиску.

Крім того, заплановано виконати ряд понадрегламентних робіт з модернізації та реконструкції.

Станом на сьогоднішній ранок у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 2205 МВт. Діє диспетчерське обмеження. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень