Перший блок РАЕС зупинили на плановий ремонт

Він триватиме 45 діб

27 грудня відповідно до узгодженої заявки та графіку ремонтів енергоблоків АЕС України у планово-попереджувальний ремонт виведено енергоблок №1 (ВВЕР-440) РАЕС. Ремонт вважається середнім та розрахований на 45 діб. Наразі тривають роботи за Програмою зупинення.

Під час ремонту виконають середній ремонт реактора, капітальний та поточні ремонти парогенераторів, поточний та середній ремонти турбоагрегатів, капітальний та середній ремонти турбогенераторів, та поточний ремонт компенсатора тиску.

Крім того, заплановано виконати ряд понадрегламентних робіт з модернізації та реконструкції.

Станом на сьогоднішній ранок у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 2205 МВт. Діє диспетчерське обмеження. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень