Перші гриби з'явилися в лісі на Рівненщині (ФОТО)

Дощ цьому сприяє

Запеклий грибник, керівник обласного центру безоплатної вторинної правової допомоги Василь Овдіюк, відомий тим, що знаходив за раз у лісі понад 300 білих грибів, у соцмережі Фейсбук похвалився, що відкрив цьогорічний грибний сезон: 

Василь Овдіюк 24 травня о 17:46 · У грибів - все як у людей. Першими вилазять поганки(і поганці).

 

Поодинці та партіями лізуть там де треба і не треба. Вони яскраві і видно їх здалеку та лише наблизившись можна визначити їх суть і то не завжди.Дивишся, що такий гарний, а заглянеш всередину - червивий.

 

Навіть досвідчені грибники інколи помиляються і прощаються з життям. А що вже говорити про звичайний електорат та про їх вибір.


Але закони діалектики кажуть: якщо з'явилось погане, то з'явиться і хороше.


Так от, протягом трьох годин в лісі з грибів бачив лише поганки. Почався дощ, намок і вирішив іти додому. На узліссі в молодій соснині набрів на маслюки. За 15 хвилин під дощем набрав торбу ... Сезон відкрито!

Назбирав перших маслюків Василь Овдіюк біля села Спасів Здолбунівського району.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: гриби
Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень