Перевершила Волочкову: в Україні вибрали володарку найдовших ніг (ФОТО)

Рекорд у поперечному шпагаті - 244 сантиметри

Дієтолог із Полтави Анна Мохонько потрапила в українську книгу рекордів як володарка найдовших ніг.

До речі, її поперечний шпагат побив результат російської балерини Анастасії Волочкової.

«Рекорд був зафіксований у поперечному шпагаті — 244 сантиметри. Подібний рекорд в Росії належить Анастасії Волочковій — він менший на 19 сантиметрів — 225 сантиметрів», — пише Анна на своїй сторінці у соціальних мережах.

«Упевнена, що на цьому я не зупинюся. Ставлю нові цілі і новий рекорд не забариться», — запевняє дівчина.

Джерело: Факти

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень