Перестрілка між Азербайджаном та Вірменією

Неспокійно було у безіменних горах

Позиції азербайджанських військових були обстріляні 125 разів Збройними силами Вірменії на лінії зіткнення. Про це заявили в прес-службі міноборони Азербайджану, – інформує ТСН.

Азербайджанські позиції, розташовані на безіменних висотах в Гедабейському районі, піддалися обстрілу з безіменних висот, розташованих на території Красносільського району Вірменії.

Крім того, позиції ЗС Азербайджану були обстріляні з позицій, які розташовані поблизу ряду прикордонних сіл. У відповідь азербайджанські військові також завдали по позиціях супротивника 125 ударів.

Своєю чергою, в Армії оборони Вірменії повідомили про загибель одного військового. Нагадаємо, конфлікт між двома країнами виник у 1988 році через територіальні претензії Вірменії до Азербайджану.

Офіційний Баку вважає, що Нагірний Карабах і сім прилеглих до нього районів – 20% території – окуповані збройними силами Вірменії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень