Перед святами ціни «вдарять по гаманцю»: що варто купувати вже

Свята наближаються, а ціни зростають

До кінця 2025 року в Україні очікується зростання цін на м’ясо, фрукти та олію, тоді як овочі та яйця залишаться відносно стабільними.

Сезонне подорожчання м’яса прогнозують ближче до новорічних свят через високий попит, хоча імпорт свинини стримає різкий стрибок цін.

  • Яйця залишаються стабільними, молочні продукти подорожчали близько на 2% за рік, а цитрусові можуть навіть подешевшати через більшу пропозицію.

Фактори здорожчання — зростання витрат на зберігання через проблеми з електроенергією та високі зарплати через дефіцит кадрів.

  • При цьому кормова база для м’яса та молока поки стабільна.
  • Овочі, наприклад цибуля, навіть подешевшали через надлишок пропозиції та низький попит, а виробництво вершкового масла скорочується через збитковість заводів.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень