People назвав ім'я найсексуальнішого чоловіка

Найсексуальніший мужчина у світі – Девід Бекхем

[media=49600]

Журнал People назвав нового найсексуальнішого чоловіка у світі. Ним виявився колишній капітан збірної Англії з футболу Девід Бекхем. Видання називає його «світовою суперзіркою, відданим чоловіком і батьком».

[media=49601]

Журнал People назвав нового найсексуальнішого чоловіка у світі. Ним виявився колишній капітан збірної Англії з футболу Девід Бекхем. Видання називає його «світовою суперзіркою, відданим чоловіком і батьком чотирьох дітей».

«Це величезна честь, і мені дуже приємно її прийняти», - заявив журналу 40-річний Бекхем. Девід вважається секс-символом протягом майже 20 років, але сам він не впевнений, що заслуговує такої характеристики, пише журнал. «Я ніколи не відчуваю себе привабливим, сексуальним чоловіком», - зізнався футболіст. «Я хочу сказати, що мені подобається носити гарний одяг і хороші костюми, виглядати і відчувати себе добре, але я ніколи навіть не думаю про себе в такому сенсі», - пояснив він.

Дружина спортсмена, екс-учасниця Spice Girls і модельєр Вікторія Бекхем вже привітала чоловіка з новим званням. За словами футболіста, цей титул розвеселив його синів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень