Пенсіонери Рівненщини не отримували пенсій через касові розриви

Затримки були з початку тижня

Нагадаємо, протягом тижня пенсіонери отримували пенсію з затримкою на два дні, що спричинило пенсійний колапс і обурення населення.

Представник Головного управління Пенсійного фонду України у Рівненській області Тамара Бацмай повідомила, що станом на п’ятницю всі фінансові перекази вже здійснили:

25 липня повністю завершили виплати усім пенсіонерам, які отримують пенсії через поштові відділення. А сьогодні здійсненні всі перерахунки для тих пенсіонерів, які отримують виплати у банківських установах.

Тож, нарахування  пенсій мешканцям Рівненської області – завершене.

Затримка пенсій на два дні була у всій країні. Вона виникла через нестачу грошей, яка була обумовлена касовими розривами надходження єдиного соціального внеску. 

З початку місяця на виплату пенсій в Україні спрямовано понад 27 млрд. гривень, зокрема 2,3 млрд. гривень протягом 25 липня.

Касовий розрив — це ситуація, яка полягає у тимчасовій недостатності коштів у бюджетах чи фондах через затримки з надходженнями доходів. Зокрема, така ситуація виникає тоді, коли у бюджет чи фонд надійшло недостатньо коштів на момент здійснення виплати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень