Павло Зібров чесно розказав, яка в нього пенсія: «Я багата людина» (ВІДЕО)

Нещодавно отримав ще й надбавку

Український співак Павло Зібров розповів, що йому збільшили пенсію.

Про це метр повідав в інтерв’ю Анжеліці Рудницькій. Виявилося, що народному артисту України держава навіть підняла трохи виплати:

«Починалося з 2500 гривень, потім 4000, а зараз вже 8300. Більш-менш. То я багата людина, нормально, не жаліюся.

 

Але, чесно кажучи, пенсії такі убогі у нас. Ми за кордоном поїздили і дивимося, як пенсіонери на лайнері в круїз їдуть. Боже, я ж теж типу пенсіонер».

Зібров додає, що має також дохід від викладацької діяльності у Київському національному університеті культури й мистецтв та інколи від концертів. 

«Концерти благодійні, але іноді й касові. Зрозуміло, що ми не можемо дозволити собі квитки по 1500-2000 гривень. Робимо доступні.

 

Прекрасно розуміємо, що зараз немає стільки грошей у людей, щоб заплатити. Тільки щоб прийшли, це найголовніше. Щоб стільчики не були порожніми.

 

Плюс я викладаю у Михайла Поплавського. Я йому вдячний. Уже два роки очолюю кафедру», - наголосив співак. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень