ON-LINE

Патрульних Рівненщини «озброїли» радарами (ФОТО)

понеділок, 08 жовтня 2018
Відсьогодні вони почали контролювати дотримання швидкісного режиму водіями

Сьогодні поліцейські Рівненщини отримали прилади для фіксації порушення швидкісного режиму. Лазерні пристрої TruCam відразу ж почали застосовувати на дорогах області, однак поки що - у пілотному режимі.

За словами заступника начальника управління патрульної поліції області Андріана Горбачевського, найближчі кілька днів, доки водії не звикнуть до нововведень, їх не штрафуватимуть:

На даному етапі ми працюємо у превентивному режимі, тобто попереджуємо водіїв про те, що вже ведеться фотофіксація. Проте за декілька днів почнемо притягувати водіїв-порушників до адміністративної відповідальності та накладатимемо адміністративні стягнення.

Напередодні в Управлінні патрульної поліції вивчали місця концентрації ДТП, де повинні встановити спеціальні знаки (5.70) про ведення фото- та відео фіксації.

Це, зокрема, найбільш проблемні ділянки траси Київ-Чоп (поблизу Білої Криниці, Горбакова, Птичі і т.д.), Рівне-Луцьк та Городище-Сарни-Рівне-Старокостянтинів.

У місцях, де поліцейські  фіксуватимуть порушення швидкісного режиму, службові авто стоятимуть з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

За перевищення швидкісного режиму на понад 20 км/год правопорушник сплатить 255 грн штрафу, на понад 50 км/год – 510 грн. Попри швидкість руху авто, пристрій автоматично фіксує його марку, номерний знак та обличчя водія.

TruCam здатен зафіксувати порушення на відстані до 1 200 метрів.

За словами заступника начальника УПП Рівненщини, у поліції достатньо радарів, однак точної кількості він не назвав.

До слова, пристрій має спеціальний алгоритм шифрування, що практично унеможливлює втручання у його роботу. Фото- та відеодокази правопорушень тривалий час зберігатимуться в Управлінні патрульної поліції.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного