Парк на Грабнику у Рівному: бажання є - грошей немає

Хоча, задум гарний

Сьогодні відбулися чергові публічні слухання, на яких було представлено ескізи реконструкцій та концепцію відновлення парку.

Рівненські урбаністи, представники влади, ПДМ та громади мікрорайону обговорили низку питань, які мають бути вирішені для реалізації проекту.

З чого треба почати відновлення парку, розповідає начальник управління культури і туризму Тарас Максименко:

Я бачу, однозначно, свіжу топозйомку, проведення геології та геодезії, виготовлення проектно-кошторисної документації і на основі цих вихідних даних активісти мають сформувати технічне завдання. І тоді воно буде все логічно.

За словами Тараса Максименка, лише документація буде коштувати понад мільйон гривень, а нині на цей проект є трохи менше двох мільйонів.

В результаті слухань було створено робочу групу проекту реконструкції парку, її перша зустріч запланована на 5 лютого.

До слова, на базі занедбаного парку планують зробити дитячий майданчик, зону для воркауту, скейтдоріжку, сцену, спортивний майданчик, заклад харчування та зону для вигулювання собак.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Теги: парк ПДМ
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень