Парк «Ювілейний» хочуть перейменувати на честь Василя Червонія у Рівному (ФОТО)

Остаточне рішення ухвалять на сесії Рівнеради

У Рівному пропонують перейменувати парк «Ювілейний».

Назвати його пропонують на честь народного депутата перших чотирьох скликань, голови Рівненської ОДА, який у 2009 році загинув від удару блискавки, Василя Червонія.

Таку ідею подали його соратники. Втім, остаточне рішення ще мають ухвалити на сесії Рівнеради, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Суспільне.

Немає в нас, я скажу відверто, за останні 30-40 років такого потужного політичного і державного діяча, як Василь Червоній, царство йому небесне.

 

І коли стали вести дискусії про вулиці, про площі, про це все, виникла ідея, щоб обов'язково цей об'єкт був прив'язаний до його життя, його діяльності, – розповів історик, політолог і один з організаторів Народного Руху України на Рівненщині Іван Дем'янюк.

Іван Дем'янюк розповів, що запропонував назвати парк «Ювілейний» на честь Василя Червонія, тому що саме там, у палаці «Хімік», 28 вересня 1988-го року Василь Червоній зібрав сотню рівненських патріотів і створив разом з ними Товариство шанувальників української мови імені Тараса Шевченка.

Це була перша національно-демократична громадська організація.

Найбільший осередок тоді виник серед працівників «Азоту», де працював покійний Василь Червоній.

 

Можна сказати, що тут такий неформальний вперше містився штаб боротьби тих людей, які вирішили боротися за незалежність України, за відродження наше національне під керівництвом Василя Червонія, – зауважив Іван Дем'янюк.

Пропозицію щодо перейменування парку міська комісія з питань найменування міських об’єктів  схвалила.

Однак секретар міської ради Віктор Шакирзян зауважив, що для початку потрібно почути думки рівнян щодо перейменування.

Якщо громада прийме таке бачення, ми все-таки назвемо його на честь Василя Червонія, – зауважив Віктор Шакирзян.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень