Парфумам 20 років, а вони й досі найстійкіші у світі 

Вистачить зовсім трошки, щоб провести день зі шлейфом цього аромату

Фахівці європейського парфумерного ринку назвали Versace Crystal Noir найбільш стійким жіночим ароматом. Ця парфумерна композиція з’явилася ще у 2004 році завдяки талановитому парфумеру Ентоні Лі.

Попри роки, аромат залишається одним із найпопулярніших у колекції модного Дому Versace.

Цей східно-квітковий парфум зачаровує з першого вдиху. Його пікантна композиція поєднує:

  • Пряні ноти: терпкий імбир, кардамон і чорний перець, що додають аромату загадковості.
  • Квіткове серце: ніжна півонія та апельсиновий цвіт надають витонченості.
  • Східний шлейф: сандалове дерево, мускус і амбра створюють глибокий, чуттєвий посмак.

Цей парфум економний у використанні – достатньо лише кількох крапель, щоб аромат супроводжував вас протягом усього дня.

Якщо ви ніколи не тестували Versace Crystal Noir, упаковка може ввести в оману. Чорний флакон асоціюється з важкими східними нотами, проте аромат виявляється значно багатограннішим і делікатнішим.

Завдяки амбрі у складі він розкривається по-різному на кожній шкірі, створюючи унікальний та індивідуальний відтінок для своєї власниці. Це робить Crystal Noir особливим – парфумом, що підлаштовується під вас.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень