Папуги в зоопарку хором матюкалися до відвідувачів і реготали. Їх розселили

Птахи навчилися лаятися дуже швидко

П'ятеро сірих папуг - Біллі, Ерік, Тайсон, Джейд та Елсі - потрапили до колонії з 200 папуг у зоопарк в англійському Лінкольнширі у серпні - і швидко навчилися нецензурно лаятися й хором ображали відвідувачів, переважно молодих дівчат. Ті не скаржилися, але адміністрація зоопарку вирішила їх розселити.

Нам не звикати до лихослівних папуг, але щоб одразу п'ятеро - таке у нас вперше, - зізнався виконавчий директор зоопарку Стів Ніколс.

Спочатку лайка викликала сміх, але папуги теж почали сміятися і підбурювати один одного, тож усе це почало нагадувати клуб робітників.

Після того, як лихослівних птахів випустили у вольєри, уже за 20 хвилин доглядачі повідомили керівництву, що папуги когось облаяли.

І хоча відвідувачам все це видавалося дуже кумедним і скарг не було, але у вихідні до зоопарку приїздять дитячі екскурсії, тож кумедна ситуація стала проблемою.

Папуг, які матюкалися, розлучили й посадили до інших папуг жако, а після «перевиховання» їх поселили в різних кінцях зоопарку, щоб вони не провокували один одного.

А нещодавно у цьому ж зоопарку папуга на прізвисько Чіко вивчив кілька пісень, зокрема, хіт Бейонсе If I Were A Boy ("Якби я була хлопцем"). Тепер керівництво зоопарку готується до нових сюрпризів від своїх птахів.

За повідомленням ВВС-Україна

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень