Пам’ятник Скрябіну у Луцьку все-таки буде. Мама Андрія

Епопея з невдалим пам'ятником музиканту триває

Тепер офіційна позиція мами Андрія Кузьменка полягає в тому, що невдалий пам’ятник її сину у Луцьку не лише демонтують, але й переплавлять, щоб зробити із нього новий.

Нижче подаємо офіційну позицію Мами, оприлюднену сьогодні на ФБ-сторінці «Скрябін».

ЗВЕРНЕННЯ ОЛЬГИ МИХАЙЛІВНИ ДО ГРОМАДЯН М. ЛУЦЬКА!

Хочу ясно донести до жителів міста ситуацію, яка склалася навколо пам'ятника моєму синові - Андрію Кузьменку (Кузьмі Скрябіну).

По моєму настільному проханні і проханні всіх небайдужих громадян, які підтримали мене, пам'ятник буде демонтовано, і відправлено найближчим часом на абсолютно нове виготовлення скульптури.

На щастя, у нас немає жодних непорозумінь з людиною, яка вирішила вшанувати пам'ять про Кузьму таким чином. Разом з ним, ми дійшли згоди щодо нових виконавців цієї відповідальної роботи-це скульптори з м. Києва.

Проте їхніх імен розголошувати поки що не будемо. Вони окреслили срок для виконання такої портретної роботи 4-6 місяців.

Скульптуру планують встановити до 17 серпня-до Дня народження Андрія.

Я дуже прошу ЗМІ, не перетворювати цю ситуацію в дешевий фарс. Я обіцяю всім вам, що пам'ятник Кузьмі Скрябіну у вашому місті буде достойним і професійно виконаним.

Щоб його присутність у вашому рідному Луцьку, викликала у вас тільки приємні емоції, як і сам Кузьма!

 

ЗВЕРНЕННЯ ОЛЬГИ МИХАЙЛІВНИ ДО ГРОМАДЯН М. ЛУЦЬКА!Хочу ясно донести до жителів міста ситуацію, яка склалася навколо пам...

Опубліковано Скрябін (офіційна сторінка) 1 березень 2016 р.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень