Пам'ятають всі образи й впиваються своєю помстою: Імена жінок, які не пробачають зраду

Влаштовують «веселе життя» своїм кривдникам

Є такі жінки, які знають собі ціну, а тому ніколи не пробачать зраду. Хай би як ви перед ними просили вибачення і благали на колінах, ці жінки ніколи не змінять своєї думки. 

Виявляється, що серед жіночих імен є лише 3, які наділяють своїх власниць злопам'ятністю.

Агата

Ця жінка ніколи не пробачить поганого ставлення до себе, а тому рано чи пізно від неї слід чекати гіркої помсти. Владний характер дозволяє Агаті знайти найболючіші місця у свого кривдника та без жодних емоцій розтоптати його вщент.

Ольга

Якщо настане такий момент, що хтось зрадить Ольгу, варто чекати справжньої бурі. Ця жінка просто так не залишить свого кривдника. Вона вичекає найкращого моменту і вдарить туди, куди він навіть не очікує. Лише після вдалої помсти Ольга буде жити як ні в чому не бувало. 

Карина 

Якщо зрадником стала найближча подруга або коханий чоловік, то ця жінка знайде шлях помститися їм. Можуть пройти роки, поки у цієї жінки назріє план помсти. Лиш після всіх прорахунків Карина завдасть болючий удар у відповідь.

Джерело: Главред 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень