Пального в Україні стане більше: для бензовозів зробили «зелені коридори» (ФОТО)

Аби вони не стояли у чергах

Бензовози перетинатимуть кордон з ЄС поза чергою, аби швидше завозити пальне. Прикордонники та митники пропускають їх «зеленими коридорами». Таке рішення прийняли, аби подолати в Україні паливну кризу, повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

«Зелені коридори» для вантажівок, які перевозять пальне, погоджені з сусідніми країнами. Автівки, що транспортують пальне, проходять необхідні прикордонно-митні процедури контролю в пріоритетному порядку, як з боку сусідньої країни, так і в Україні.

У випадку виникнення черг на державному кордоні бензовозам надається пріоритет у перетині кордону, зокрема з виділенням додаткових смуг для руху, зазначив начальник пресслужби Західного регіонального управління Держприкордонслужби України Роман Павленко. Вантажівки з цистернами, які прямують в країни ЄС за пальним, також проходять оформлення позачергово.

Нагадаємо, паливна криза в Україні почалася в кінці квітня. Причиною кризи стали ракетні обстріли рашистами наших нафтобаз та нафтопереробних заводів.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень