

Сплатить чималий штраф
П’яний водій у Рівному під час комендантської години втікав від патрульних. Порушника з технічною несправністю помітили серед ночі на Volkswagen Passat.
Коли ж інспектори увімкнули проблискові маячки, щоб зупинити легковик, водій лише почав набирати швидкість. Утікаючи він не впорався із керуванням та в'їхав у дорожні знаки. 21-річного водія зупинили, під час спілкування у нього виявили ознаки сп’яніння.
Пройти огляд на місці водій відмовився. На нього склали 3 адмінматеріали, за скоєне він заплатить близько 20 тисяч гривень.
Радіо Трек: НОВИНИ
«Коли на трон зійде восьмий»: що казала Ванга про закінчення війни в Україні
Які номери квартир притягують багатство та щастя, а які - бідність?
У кого ще залишилися долари: українців попередили про обмін валют
Додадуть більш ніж 500 гривень: у кого зросте пенсія з 1 травня
Виїхали і не повернулися: що загрожує українцям, котрі вирішили «перечекати» мобілізацію за кордоном
Майже 200 людей у Рівному звернулися за медичною допомогою через підозру на сказ
У Рівному шукають донорів крові: необхідні всі групи обох резусів
Автотроща у Рівному: елітна BMW зіткнулася з легковиком. Травмована дитина (ВІДЕО)
Потерпілий – в реанімації: на Рівненщині мотоцикліст влетів в бетонний блок (ФОТО)
Дівчата на мотоциклі збили свого односельця: чоловік у лікарні
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415