П'яний водій наїхав на товариша у Рівненській області (ФОТО)

Відпочинок закінчився трагічно

Фото поліції
Фото поліції

Аварія сталася орієнтовно о першій ночі у Вараському районі.

Під час відпочинку біля річки поблизу села Нетреба 30-річний водій автомобіля Volkswagen Passat заднім ходом наїхав свого 31-річного товариша, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на відділ комунікації поліції Рівненщини.

Як повідомили у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги, 31-річний чоловік лежав на землі, коли йому на голову наїхав легковик. Від отриманих травм чоловік помер на місці ДТП.

Водій автомобіля, кум загиблого, був напідпитку. Освідування показало 2,42 проміле.

За фактом ДТП слідчі розпочали досудове розслідування.

Зловмиснику може загрожувати від 5 до 10 років позбавлення волі.

Радіо ТРЕК у TelegramViber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень