Оздоровлення дітей-чорнобильців триває

Вже відпочили 665 дітей

Цьогоріч на Рівненщині планують оздоровити дві тисячі дітей із забрудненої радіацією території, повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук. Для цього закупили 1723 путівки для санаторно-курортного лікування чорнобильців І категорії та 117 путівок для дітей-інвалідів ЧАЕС разом з одним із батьків. Вони відпочиватимуть у 21 санаторному закладі, що розташовані у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Тернопільській, Херсонській та Хмельницькій областях, а також на Рівненщині. Наразі вже оздоровлено 665 дітей, котрі проживають на забрудненій радіацією території.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень