Овочі з Марсу можна їсти

Дослідники з Університету Вагенінген в Нідерландах визначили, що овочі, вирощені в наближених до марсіанських умовах, безпечні для вживання. Вчені зібрали невеликий урожай з десяти різних культур, в тому числі редис, горох, помідори, крес салат і жито, - пише Daily Mail.

Марсіанський ґрунт дослідники замінили земним, додавши різні мінерали. Випробування показали, що рослини не містили "небезпечної кількості" важких металів, а результати були оголошені "перспективними".

Науковцям належить протестувати ще шість видів овочів, включаючи картоплю. Вчені вважають, що необхідно якомога більше тестів різних культур, оскільки поселенці на Марсі повинні мати великий вибір різноманітних джерел їжі.

НАСА та інші міжнародні космічні агентства планують відправити людей у ​​довгострокову місію на Марс у 2030-х роках.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень