Овочевий кошик рекордно дорожчає: що відбувається з цінами

На ринку лихоманка

В Україні зросли ціни на один із найпоширеніших овочів — столові коренеплоди, які часто використовують у борщі та салатах.

Виробники зараз продають їх по 5–10 гривень за кілограм, що в середньому на 20% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня, пише УНІАН.

Подорожчання пояснюють тим, що на ринку стало менше пропозиції. Продажі овочів із необладнаних сховищ майже завершилися, а також поменшало некондиційних продуктів. Через це виробники можуть піднімати ціни на якісний товар.

При цьому ціни все ще майже вдвічі нижчі, ніж у цей самий період минулого року — на 49%. Експерти кажуть, що зростання може бути тимчасовим.

Якщо ціни продовжать підніматися, фермери можуть активніше продавати овочі зі сховищ, а це збільшить пропозицію і знизить ціни.

Також дорожчають інші овочі: тепличні помідори зараз продають по 90–110 грн/кг, а огірки — по 115–145 грн/кг. Експерти припускають, що огірки можуть подорожчати ще більше через високий попит.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень