Оцінити роботу та вплинути на комунальників можна онлайн

Оцінити рівень публічності комунальних підприємств Рівного відтепер може кожен охочий, просто перейшовши за посиланням kprating.info/rivne/.

Про це інформує громадська організація «Центр суспільних дій «СІВІТАС».

«На сайті рівняни можуть оцінити роботу кожного комунального підприємства. За посиланням також доступна інформація про проект «Рейтинг публічності комунальних підприємств», новини розробки проекту, найцікавіші прецеденти, виявлені в процесі роботи активістами, рейтинги публічності комунальних підприємств Рівного та інших міст України та «Положення про відкритість комунальних підприємств», – зазначено в повідомленні.

Проект «Рейтинг публічності комунальних підприємств» є всеукраїнським.

Першим етапом його реалізації стало навчання громадських активістів із семи міст України: Рівного, Івано-Франківська, Ужгорода, Тернополя, Львова, Хмельницького, Луцька.

Завершальним етапом розробки проекту стане рішення про відкритість комунальних підприємств, яке активісти передадуть у місцеві ради та оприлюднять у вільний доступ.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень