Освітяни купили 450 путівок у табір для дітей із Рівного

Купували через тендер

Майже п’ять сотень рівненських школярів безкоштовно поїдуть у табір «Електронік Рівне». Щоправда, це діти із малозабезпечених сімей та діти-інваліди. Путівки цим дітям купували за кошти міста, для цього навіть проводили тендер, повідомила заступниця начальника міського управління освіти Катерина Сичик:

Можу сказати, що 96 дітей вже відпочивають в «Еелеткроніку» починаючи з третього червня. Наприкінці червня ще один буде заїзд у табір, тоді у табір поїде ще 25 дітей. Тоді новий заїзд буде у липні,і в серпні. Впродовж літа загалом ми оздоровимо 450 дітей. Це діти, які належать до пільгової категорії.

Відпочивати у таборі «Електронік-Рівне» може будь хто, додала чиновниця. Все залежить від спроможності батьків.

Нагадаємо, вартість двотижневого перебування в оздоровчому таборі «Електронік Рівне» коштує 4 480 гривень, а тритижневе – 6 720.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень