Ostchem запускає Рівнеазот

Про це йдеться в офіційному повідомленні групи компаній Дмитра Фірташа

Група компаній Ostchem розпочала відновлення роботи великих виробників мінеральних добрив компаній "Азот" (Черкаси) та "Рівнеазот".

 «Усі проблемні питання, які перешкоджали запуску наших підприємств, вирішені. Ми запускаємо два заводи». Згідно з повідомленням, за період вимушеного простою, що тривав майже чотири місяці, на заводах проведено програму ремонтів і модернізації.

Зокрема, на "Рівнеазоті" проведені капітальні ремонти цехів аміаку-1 і 2, цехи неконцентрованої азотної кислоти, цехи аміачної селітри, цехи складних мінеральних добрив.

У повідомленні також сказано, що в цьому році Ostchem почав укладати контракти вже на весняну посівну 2016 року.

Як повідомлялось, раніше Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" заявила про згоду групи компаній Ostchem погасити всю заборгованість черкаського "Азоту" і "Рівнеазоту", включаючи штрафні санкції та інші нарахування.

До слова, 2014 рік "Рівнеазот" закінчив зі збитками 11 590,543 млн. гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень