Особу чоловіка, тіло якого знайшли у лісі на Рівненщині, встановили

ЗМІ допомогли поліцейським

Завдяки ЗМІ вдалося встановити особу загиблого чоловіка у Рівненському районі. Про це пишепрес-служба Нацполіції Рівненщини.

Про невідомого, який у лісовому масиві між селами Зозів та Ходоси, який покінчив життя самогубством, 22 травня повідомила 46-річна жителька Шпанова.

До встановлення особи чоловіка через засоби масової інформації долучили і громадськість. Саме завдяки мас-медіа 35-річний роботодавець побачив інформацію в інтернеті про свого підлеглого, 46-річного рівнянина, і вже сьогодні вранці приїхав до Рівненського районного відділення поліції.

 

Він розповів поліцейським, що коли його працівник не прибув на роботу, то поїхав до його матері. Втім, двері ніхто не відкрив.

Потім роботодавець відвідав ще декількох друзів, а згодом виявив інформацію про його загибель.

Відповідно до лікарського свідоцтва рівнянин помер внаслідок повішання. Ознак насильницької смерті на його тілі не виявили.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень