Опорні лікарні Рівненщини готують до раптових відключень світла

Проводяться перевірки

Чи забезпечені опорні лікарні Рівненщини альтернативними джерелами електроенергії.

Відповідну перевірку в області провело управління Держпраці за дорученням Уряду. Нагадаємо, що наприкінці листопада в опорній лікарні на Львівщині через вимкнення світла померли двоє хворих на СОVID-19.

Їхні апарати ШВЛ вимкнулися, унаслідок чого пацієнти не змогли пережити кисневу недостатність. Нині керівництво Рівненщини чекає на остаточні дані перевірки, говорить заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

Станом на сьогодні по кисню і по джерелах живлення проведені такі перевірки. Чекаємо на остаточні звіти, але за попередньою інформацією перевірка проведена і всі джерела електроенергії резервуються.

За дорученням Уряду в області також перевірили безпеку експлуатації кисневих балонів і систем трубопроводів кисню. Головним лікарям опорних лікарень ОДА уже дала доручення забезпечити дотримання усіх цих правил задля безпеки пацієнтів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень