Опорні лікарні Рівненщини готують до раптових відключень світла

Проводяться перевірки

Чи забезпечені опорні лікарні Рівненщини альтернативними джерелами електроенергії.

Відповідну перевірку в області провело управління Держпраці за дорученням Уряду. Нагадаємо, що наприкінці листопада в опорній лікарні на Львівщині через вимкнення світла померли двоє хворих на СОVID-19.

Їхні апарати ШВЛ вимкнулися, унаслідок чого пацієнти не змогли пережити кисневу недостатність. Нині керівництво Рівненщини чекає на остаточні дані перевірки, говорить заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

Станом на сьогодні по кисню і по джерелах живлення проведені такі перевірки. Чекаємо на остаточні звіти, але за попередньою інформацією перевірка проведена і всі джерела електроенергії резервуються.

За дорученням Уряду в області також перевірили безпеку експлуатації кисневих балонів і систем трубопроводів кисню. Головним лікарям опорних лікарень ОДА уже дала доручення забезпечити дотримання усіх цих правил задля безпеки пацієнтів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень