Опорні лікарні Рівненщини готують до раптових відключень світла

Проводяться перевірки

Чи забезпечені опорні лікарні Рівненщини альтернативними джерелами електроенергії.

Відповідну перевірку в області провело управління Держпраці за дорученням Уряду. Нагадаємо, що наприкінці листопада в опорній лікарні на Львівщині через вимкнення світла померли двоє хворих на СОVID-19.

Їхні апарати ШВЛ вимкнулися, унаслідок чого пацієнти не змогли пережити кисневу недостатність. Нині керівництво Рівненщини чекає на остаточні дані перевірки, говорить заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

Станом на сьогодні по кисню і по джерелах живлення проведені такі перевірки. Чекаємо на остаточні звіти, але за попередньою інформацією перевірка проведена і всі джерела електроенергії резервуються.

За дорученням Уряду в області також перевірили безпеку експлуатації кисневих балонів і систем трубопроводів кисню. Головним лікарям опорних лікарень ОДА уже дала доручення забезпечити дотримання усіх цих правил задля безпеки пацієнтів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень