Опікового центру у Рівному більше немає. Його реорганізували

Тепер на базі цього відділення надаватимуть більше медичних послуг

Нещодавно у Рівненській обласній лікарні реорганізували опікове відділення (обласний опіковий центр).

Змінилася не лише назва, а й перелік послуг, які відтепер там надають. Про це на брифінгу розповіла заступниця начальника облуправління охорони здоров’я Олена Гандзюк:

На сьогодні в обласній клінічній лікарні створено опікове відділення з пластичною хірургією та відновною реконструктивною ортопедією.

 

Назва змінена з метою розширення послуг, які будуть надаватися там, у тому числі й пластична хірургія, - каже Гандзюк.

Як зазначають чиновники, реорганізація відбулася з метою оптимізації ліжкового фонду, оскільки було недовантаження одного відділення та перевантаження іншого.

Змінюючи назву й структуру відділення, фактично відбувається оптимальний перерозподіл пацієнтів і розширення переліку послуг, що будуть у цьому опіковому відділенні, наголошують в управлінні.

Додамо, що керував обласним опіковим центром колишній головлікар РОКЛ Іван Зима. Хто очолить реорганізоване відділення – наразі не повідомляється.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень