ON-LINE

Опалювальний сезон у Рівному - під загрозою зриву

середа, 04 вересня 2019
Адже теплопостачальні підприємства не укладали угод з «Нафтогазом»

Фото ілюстративне

Згідно з постановою Кабміну саме «Нафтогаз України» має постачати блакитне паливо теплогенеруючим підприємствам. Простими словами – котельням тепломереж та ОСББ.

Віктор Осницький, всередині. Фото — Рівнегазу

Втім у реєстрі «Нафтогазу» немає жодного, з 33-х що існує в області, підприємства, каже комерційний директор «Рівнегазу» Віктор Осницький:

- Тобто немає договірних відносин, а отже немає перспективи у виділенні номінації теплопостачальним підприємствам. Інформаційна платформа щодня інформує про виділені номінації й зважаючи на ту ситуацію, яка склалась сьогодні, наші споживачі категорії «комунальна енергетика», можуть не отримати номінації на опалювальний сезон 19-20-х років.

Постановою Кабміну передбачено, що за газ треба платити наперед. Якщо ж тепловики не мають на рахунках грошей, номінації на газ підприємству не дадуть. Торік умови розрахунку були простішими, тож опалювальний сезон вдалось завершити без відключень. Втім у новому сезоні проблем додасть монетизація субсидій, після якої рівень оплати за спожиту послугу прогнозовано знизиться, каже Віктор Осницький:

- Протягом 15 до 23 жовтня підприємство зможе спожити 10 млн кубів газу. Це орієнтовно 80 млн гривень, а складова Нафтогазу у цій частині буде десь 55 млн. Якщо підприємство ці гроші не заплатить до 23 жовтня, номінації на листопад не буде. Тобто підприємство надає послугу протягом жовтня, у листопаді розсилає «платіжки» і лише до 20 листопада населення заплатить, і не відомом чи у повній мірі. А чому так, бо до 25 числа кожного місяця людям даватимуть монетизовану субсидію.

Нині газовики спільно з тепловиками готують відповідні листи до Офісу президента та Кабміну, з проханням надавати номінації за торішньою процедурою.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
  • Загублено жіночий червоний гаманець

    У п’ятницю 1 листопада в районі Ювілейний, Макарова, Вербова було...
  • Загублено ключі

    Напередодні ввечері, біля перинатального центру на вулиці Міцкевича було загублено...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного