Опалювальний сезон у Рівному - під загрозою зриву

Адже теплопостачальні підприємства не укладали угод з «Нафтогазом»

Фото ілюстративне

Згідно з постановою Кабміну саме «Нафтогаз України» має постачати блакитне паливо теплогенеруючим підприємствам. Простими словами – котельням тепломереж та ОСББ.

Віктор Осницький, всередині. Фото — Рівнегазу

Втім у реєстрі «Нафтогазу» немає жодного, з 33-х що існує в області, підприємства, каже комерційний директор «Рівнегазу» Віктор Осницький:

- Тобто немає договірних відносин, а отже немає перспективи у виділенні номінації теплопостачальним підприємствам. Інформаційна платформа щодня інформує про виділені номінації й зважаючи на ту ситуацію, яка склалась сьогодні, наші споживачі категорії «комунальна енергетика», можуть не отримати номінації на опалювальний сезон 19-20-х років.

Постановою Кабміну передбачено, що за газ треба платити наперед. Якщо ж тепловики не мають на рахунках грошей, номінації на газ підприємству не дадуть. Торік умови розрахунку були простішими, тож опалювальний сезон вдалось завершити без відключень. Втім у новому сезоні проблем додасть монетизація субсидій, після якої рівень оплати за спожиту послугу прогнозовано знизиться, каже Віктор Осницький:

- Протягом 15 до 23 жовтня підприємство зможе спожити 10 млн кубів газу. Це орієнтовно 80 млн гривень, а складова Нафтогазу у цій частині буде десь 55 млн. Якщо підприємство ці гроші не заплатить до 23 жовтня, номінації на листопад не буде. Тобто підприємство надає послугу протягом жовтня, у листопаді розсилає «платіжки» і лише до 20 листопада населення заплатить, і не відомом чи у повній мірі. А чому так, бо до 25 числа кожного місяця людям даватимуть монетизовану субсидію.

Нині газовики спільно з тепловиками готують відповідні листи до Офісу президента та Кабміну, з проханням надавати номінації за торішньою процедурою.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень