Оновлені пакунки малюка одночасно отримали усі пологові Рівненщини

Найбільше бебі-боксів отримали породіллі з Рівного

Понад тисячу бебі-боксів приїхали сьогодні у пологові будинки всіх районів області.

- 1117 бебі-боксів приїхали сьогодні у пологові будинки всіх районів області. Це постачання повністю покриє потреби породіль за жовтень та листопад. Наступну таку планову партію ми очікуємо вже у грудні, - розповіла начальник відділу з питань оплати праці та соціально-трудових відносин департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Тетяна Кульчицька.

Зазначимо, найбільшу кількість боксів отримають породіллі з Рівного, а також Рівненського, Дубенського, Сарненського, Рокитнівського, Володимирецького та Березнівського районів.

Так, в оновлені пакунки малюка додали

пелюшки (6 штук), з’явилися нові розміри дитячих шкарпеток (на вік 4-6 місяців).

З одягу додано

демісезонний комбінезон із капюшоном і синтепоновим наповнювачем.

Крім того, у нових пакунках є

розвивальні килимки з м’якими дугами та підвісними іграшками, губки для купання і спеціальний гребінь.

Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, у пакунку є інформаційні матеріали, які допоможуть батькам у догляді за дитиною.

Нагадаємо, що закупівля «пакунків малюка» відбувається в рамках проєкту міжнародної-технічної допомоги «Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні».

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4


 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень