Омолоджуючий манікюр після 50: стиль, який завжди у тренді (ФОТО)

Це не класичний іренч

Навіть манікюр здатен освіжити образ і зробити руки витонченішими. Досвідчена майстриня манікюру Теммі Козловські поділилася секретом дизайну, який найкраще пасує жінкам після 50 років, — це мікрофренч, пише 24 Канал з посиланням на Parade.

За словами фахівчині, саме ніжна база та тоненька біла смужка на кінчиках нігтів створюють ефект доглянутості й молодості. Такий манікюр виглядає акуратно, елегантно й пасує будь-якому стилю.

Що таке мікрофренч

Французький манікюр — беззаперечна класика, яка ніколи не виходить з моди. Він поєднує мінімалізм і сучасність, тому має чудовий вигляд на будь-яких руках. Майстрині особливо радять мікрофренч, адже його можна виконати на нігтях будь-якої форми: квадратній, овальній чи мигдалеподібній.

На відміну від класичного френча, де біла смужка помітна, мікрофренч має дуже тонку лінію, що додає витонченості й візуально подовжує нігті.

Теммі Козловські наголошує, такий дизайн чудово освіжає руки й створює ефект доглянутості. Класичний варіант передбачає молочну, світло-рожеву або персикову основу з білими кінчиками.

Втім, тим, хто любить експерименти, можна замінити білий лак на кольоровий — пастельний, золотистий чи навіть насичений відтінок.

Такий манікюр — простий, універсальний і неймовірно ефектний, особливо для жінок, які хочуть підкреслити свою елегантність у будь-якому віці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень