«Тут все є», або Чому делегати з Оману обрали Рівненщину (ВІДЕО)

Аби створити технопарк імені свого султана

20 лютого у Корецькому районі делегація Оману дасть початок старту будівництва індустріально-аграрного технопарку.

Про це сьогодні йшлося на зустрічі арабської сторони з керівництвом Корецького району.  Районна рада виділить 100 гектарів поблизу селі Річки, де закладуть перший камінь.  

«Парк стане інвестиційним майданчиком для всіх  — бізнесменів з різних країн, але в першу чергу наших друзів із султанату Оман», — сказав голова Корецької районної ради Ігор Хоменчук.

Перед зустріччю сторони обмінялися співчуттями. Делегація Оману вшанувала жертв авіакатастрофи літака МАУ в Ірані. А влада Корецького району висловила співчуття та поклала квіти перед портретом правителя цієї країни — султана Кабуса бін Саїда.

Представник Оману Адам Алі Заре підкреслив, чому арабська сторона обрала саме Рівненщину, хоча також розглядала пропозиції про співпрацю з інших регіонів України.  

«Чому тут? А тому, що тут все є. Головне, що тут доброзичливі люди.  Прийнято рішення, що 20 лютого буде закладений перший камінь для створення технопарку.


Керівництво району вирішило назвати іменем султана Кабуса бін Саїда, який нещодавно помер.


Таким чином вони висловлюють свої співчуття оманському народу. Ми дуже дякуємо районній раді та підтримку та поміч», — підкреслив Адам Алі Заре.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень