Оля Полякова вперше відверто розповіла про стосунки зі свекрухою (ВІДЕО)

«Олі хочеться показати, як чоловік у неї на побігеньках» (с)

Українська співачка Оля Полякова вперше розповіла про свою свекруху. Зірка запевнила, що з мамою чоловіка Вадима в них чудові стосунки, адже для жінки вона – найкраща невістка.

Артистка розказала, що її свекрусі Фірі Семенівні вже 86 років. Проте зухвалу поведінку невістки жінка не засуджує, а всіляко вихваляє як дружину сина, так і їхніх спільних дітей – Марію та Алісу.

У мене прекрасна свекруха. Справжня єврейська мама. У неї всі свої хороші: найкраща невістка, найрозумніші, найгарніші діти, і все, що ми робимо – найкраще, – наголосила Оля Полякова.

Вона додала, що її мама Світлана «класна» теща, але трохи інша, ніж свекруха Фіра Семенівна.

Моя мама трохи інша, вона трішки критикує, розповідає, що робити, куди йти, що правильно, що ні, як сидіти, як їсти, як дихати, – зазначила співачка.

До слова, між зятем і тещею непрості стосунки. Мама артистки переконана, проблема в тому, що:

Вадиму хочеться показати, як його Оля слухає, і так само Олі хочеться показати, як чоловік у неї на побігеньках.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень