Ольга Сумська розкрила секрет, де насправді провела своє дитинство (ВІДЕО)

А її дитячі заняття справді вражають

Напередодні у Рівному проїздом перебувала відома актриса – Ольга Сумська. Нам вдалося поспілкуватися з нею в ефірі Радіо Трек.

Ми поцікавилися, де саме провела своє дитинство Ольга Сумська. За даними Вікіпедії:  дитинство пройшло на Вусинях, що в Угринові.

Направду така звістка дуже повеселила й здивувала Ольгу Сумську. Вона кілька разів перепитували, де саме знаходиться цей  населений пункт й не переставала сміятися.

Які Вусинці? Верблюжка! Моя рідна Верблюжка на Кіровоградщині! Це село де народився мій батько, народний артист України.

 

Село мені рідне, я знаю як прополоти городину, як помазати українську хату.. синька, голубка – це ж наше, українське. А кізяки? Кізячки від коня збирала у відерце, щоб потім зробити для призьби… це все мені добре знайоме, - емоційно розказує Ольга Сумська.

Ольга Сумська зазначила, що якраз цього дня дорогою з Кіровоградщини вона з групою заїхали у село. Й дорогою з’ясувалося що це і є рідна Верблюжка! Ольга Сумська без проблемно знайшла місце де була батьківська хата.

А хати немає зараз. Просто поле й дуби, які садив мій батько. Дуби до неба простягли свої гілки. Сльози градом просто по щоках…. Я стою, дивлюся на ці дуби, обіймаю його наче батька, - каже Ольга Сумська.

До речі Ольга зізналася, що її батько дуже любив дуби. І з жолудів запорізького велетня дуба, 700-річного дуба, виростив росточки. А потому розсаджував їх усієї Україною й навіть у країнах пострадянського простору.

Крім того, в інтерв’ю Ольга Сумська згадувала й студентські роки й перший досвід у кіно. Це все ви можете побачити нижче.

Нагадаємо, що у Рівному вистава «Майстер і Маргарита» за участі Ольги Сумської відбудеться в МБК, 8 липня. Початок о 19:00.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень