Ольга Сумська розкрила секрет, де насправді провела своє дитинство (ВІДЕО)

А її дитячі заняття справді вражають

Напередодні у Рівному проїздом перебувала відома актриса – Ольга Сумська. Нам вдалося поспілкуватися з нею в ефірі Радіо Трек.

Ми поцікавилися, де саме провела своє дитинство Ольга Сумська. За даними Вікіпедії:  дитинство пройшло на Вусинях, що в Угринові.

Направду така звістка дуже повеселила й здивувала Ольгу Сумську. Вона кілька разів перепитували, де саме знаходиться цей  населений пункт й не переставала сміятися.

Які Вусинці? Верблюжка! Моя рідна Верблюжка на Кіровоградщині! Це село де народився мій батько, народний артист України.

 

Село мені рідне, я знаю як прополоти городину, як помазати українську хату.. синька, голубка – це ж наше, українське. А кізяки? Кізячки від коня збирала у відерце, щоб потім зробити для призьби… це все мені добре знайоме, - емоційно розказує Ольга Сумська.

Ольга Сумська зазначила, що якраз цього дня дорогою з Кіровоградщини вона з групою заїхали у село. Й дорогою з’ясувалося що це і є рідна Верблюжка! Ольга Сумська без проблемно знайшла місце де була батьківська хата.

А хати немає зараз. Просто поле й дуби, які садив мій батько. Дуби до неба простягли свої гілки. Сльози градом просто по щоках…. Я стою, дивлюся на ці дуби, обіймаю його наче батька, - каже Ольга Сумська.

До речі Ольга зізналася, що її батько дуже любив дуби. І з жолудів запорізького велетня дуба, 700-річного дуба, виростив росточки. А потому розсаджував їх усієї Україною й навіть у країнах пострадянського простору.

Крім того, в інтерв’ю Ольга Сумська згадувала й студентські роки й перший досвід у кіно. Це все ви можете побачити нижче.

Нагадаємо, що у Рівному вистава «Майстер і Маргарита» за участі Ольги Сумської відбудеться в МБК, 8 липня. Початок о 19:00.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень